Znieczulenie ogólne, narkoza

Zapomnij o bólu u dentysty!

Jeżeli nie przepadasz za wizytami u dentysty i odczuwasz strach w gabinecie to leczenie stomatologiczne pod narkozą jest dla Ciebie. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie czują się komfortowo na fotelu stomatologicznym, jak również dla tych, którzy nie mogą przełamać bariery, która powstrzymuje ich przed wizytą u stomatologa. 

Zalety narkozy, znieczulenia ogólnego w Demed

Znieczulenie ogólne stomatolog narkoza dentysta szczesliwy Pacjent

Znieczulenie ogólne z anestezjologiem

Znieczuleniem ogólnym w gabinecie stomatologa zajmuje się wykwalifikowany  zespół złożony z anestezjologa oraz stomatologa.  Czuwają oni aby zabieg przebiegał bez zarzutu. Swoim doświadczeniem i wiedzą zapewniają bezpieczne przeprowadzenie Pacjenta przez cały zabieg stomatologiczny. Pacjent może być pewien, iż jest w rękach profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

stomatolog narkoza dentysta znieczulenie ogólne koszty

Kompleksowe leczenie w trakcie jednej wizyty

Podczas jednorazowego zabiegu pacjent jest poddawany kompleksowemu leczeniu. Skomplikowane i długie leczenie, w niektórych przypadkach może zostać przeprowadzone podczas jednej wizyty

Narkoza znieczulenie ogolne stomatolog dentysta

Zabieg bez bólu, stresu i dyskomfortu

To właśnie narkoza pozwala przejść przez każdy zabieg bez bólu. Pacjent jest w pełni nieświadomy leczenia, co skutkuje, iż czas trwania całego procesu jest całkowicie nieodczuwalny. Po wszystkim nie pamięta co się działo. Godziny zabiegu wydają się minutami, więc Pacjenci, którzy obawiają się zabiegów stomatologicznych, skorzystanie z narkozy jest dla nich rozwiązaniem idealnym. 

W trakcie trwania znieczulenia ogólnego lekarz może wszczepiać implanty, usuwać zęby oraz leczyć ubytki. W większości przypadków stomatolog stara się wykonać jak największą ilość zabiegów podczas jednej narkozy. Okres znieczulenia jest bezpieczny dla pacjenta. Posiadamy sprawdzony i dobrze działający sprzęt oraz wykwalifikowanych zaufanych lekarzy.

Ceny leczenia w znieczuleniu ogólnym

Czytaj więcej o znieczuleniu ogólnym w stomatologii

Plan leczenia, długość zabiegu oraz koszty ustalane są z lekarzem na wizycie konsultacyjnej. Zabiegi wykonywane są u Pacjentów powyżej 16 roku życia.  Ryzyko powikłań,  w tym przypadku jest znikome.

Promocja implant z koroną 4290 zł

Chcesz mieć piękny uśmiech? Z nami jest to możliwe! Posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie implantologii. Pracujemy na implantach sprawdzonych systemów. Przedstawiamy promocję na prostych zasadach. Wystarczy umówić się na konsultację z naszym specjalistą....

Promocja Implant Straumann z koroną 5990 zł

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym ekspertem pod numerem 22 494 31 33 lub emailem implanty@centrumdemed.pl Zatroszcz się o swój uśmiech i uzupełnij braki zębowe najlepszym systemem implantów na rynku! Dzięki promocji zaoszczędzisz nawet 2260 zł. Trudne warunki...

Zadzwoń Demed Ochota