Znieczulenie ogólne, narkoza

Zapomnij o bólu u dentysty!

Jeżeli nie przepadasz za wizytami u dentysty i odczuwasz strach w gabinecie to leczenie stomatologiczne pod narkozą jest dla Ciebie. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie czują się komfortowo na fotelu stomatologicznym, jak również dla tych, którzy nie mogą przełamać bariery, która powstrzymuje ich przed wizytą u stomatologa. 

Zalety narkozy, znieczulenia ogólnego w Demed

Znieczulenie ogólne stomatolog narkoza dentysta szczesliwy Pacjent

Znieczulenie ogólne z anestezjologiem

Znieczuleniem ogólnym w gabinecie stomatologa zajmuje się wykwalifikowany  zespół złożony z anestezjologa oraz stomatologa.  Czuwają oni aby zabieg przebiegał bez zarzutu. Swoim doświadczeniem i wiedzą zapewniają bezpieczne przeprowadzenie Pacjenta przez cały zabieg stomatologiczny. Pacjent może być pewien, iż jest w rękach profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

stomatolog narkoza dentysta znieczulenie ogólne koszty

Kompleksowe leczenie w trakcie jednej wizyty

Podczas jednorazowego zabiegu pacjent jest poddawany kompleksowemu leczeniu. Skomplikowane i długie leczenie, w niektórych przypadkach może zostać przeprowadzone podczas jednej wizyty

Narkoza znieczulenie ogolne stomatolog dentysta

Zabieg bez bólu, stresu i dyskomfortu

To właśnie narkoza pozwala przejść przez każdy zabieg bez bólu. Pacjent jest w pełni nieświadomy leczenia, co skutkuje, iż czas trwania całego procesu jest całkowicie nieodczuwalny. Po wszystkim nie pamięta co się działo. Godziny zabiegu wydają się minutami, więc Pacjenci, którzy obawiają się zabiegów stomatologicznych, skorzystanie z narkozy jest dla nich rozwiązaniem idealnym. 

W trakcie trwania znieczulenia ogólnego lekarz może wszczepiać implanty, usuwać zęby oraz leczyć ubytki. W większości przypadków stomatolog stara się wykonać jak największą ilość zabiegów podczas jednej narkozy. Okres znieczulenia jest bezpieczny dla pacjenta. Posiadamy sprawdzony i dobrze działający sprzęt oraz wykwalifikowanych zaufanych lekarzy.

Ceny leczenia w znieczuleniu ogólnym

Czytaj więcej o znieczuleniu ogólnym w stomatologii

Plan leczenia, długość zabiegu oraz koszty ustalane są z lekarzem na wizycie konsultacyjnej. Zabiegi wykonywane są u Pacjentów powyżej 16 roku życia.  Ryzyko powikłań,  w tym przypadku jest znikome.

Zalecenia poimplantacyjne

Miałeś ostatnio wszczepiany implant? Dowiedz się jakie są zalecenia poimplantacyjne : W dniu zabiegu: – stosuj zimne okłady, W ciągu kilku dni po zabiegu: – spożywaj chłodne i półpłynne pokarmy, W ciągu tygodnia/dwóch po zabiegu: – wstrzymaj się od gryzienia stroną,...

Dlaczego usuwa się zęby?

Zęby usuwa się z wielu przyczyn: - gdy próchnica dotrze w głąb zęba, - gdy zakażenie zniszczy dużą część zęba lub otaczającej go kości, - gdy w jamie ustnej nie mieszczą się wszystkie zęby. Procedura ekstrakcji zęba u wielu pacjentów wywołuje lęk przed odczuwaniem...

Call Now ButtonZadzwoń Demed Ochota