Diagnostyka RTG, pantomogram

diagnostyka RTG

W Demed Stomatologia – Ochota mamy możliwość wykonania zdjęć RTG!
Zdjęcie RTG jest kluczowe podczas konsultacji związanych z ortodoncją, protetyką, implantologią, chirurgią oraz endodoncją.
Sprzęt zapewni szybszy i skuteczny proces diagnostyczny bez konieczności kierowania pacjentów do innych placówek. Przypominamy, żeby wykonać zdjęcie pantomograficzne lub cefalometryczne potrzebne jest skierowanie. 

PANTOMOGRAM I CEFALOMETRIA

Zdjęcie pantomograficzne czyli panorama wszystkich zębów, to zdjęcie rentgenowskie, którego obraz obejmuje nie tylko wszystkie zęby ale również, zatoki oraz kanały nerwów.

pantomogram

Zdjęcie cefalometryczne, to zdjęcie rentgenowskie, ukazujące rzut boczny czaszki. Zdjęcie niezbędne do diagnozy w leczeniu ortodontycznym.

cefalometria

Promocja implant z koroną 4290 zł

Chcesz mieć piękny uśmiech? Z nami jest to możliwe! Posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie implantologii. Pracujemy na implantach sprawdzonych systemów. Przedstawiamy promocję na prostych zasadach. Wystarczy umówić się na konsultację z naszym specjalistą....

Promocja Implant Straumann z koroną 5990 zł

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym ekspertem pod numerem 22 494 31 33 lub emailem implanty@centrumdemed.pl Zatroszcz się o swój uśmiech i uzupełnij braki zębowe najlepszym systemem implantów na rynku! Dzięki promocji zaoszczędzisz nawet 2260 zł. Trudne warunki...

Zadzwoń Demed Ochota