Stomatologia estetyczna

Estetyczny wygląd zębów to bardzo ważny aspekt leczenia dla wielu pacjentów. Dbasz o to, aby Twój uśmiech był zdrowy, ale też piękny?

Niestety u niektórych osób pomimo regularnej pielęgnacji jamy ustnej estetyka uśmiechu jest niezadowalająca. Tu właśnie wkracza współczesna stomatologia estetyczna daje bardzo dużo możliwości zmiany uśmiechu.

Drobne ukruszenia,
Wyszczerbienia lub 
Przebarwienia zębów?
A może potrzebujesz poczuć się bardziej atrakcyjną osobą ?

Oferujemy fachową pomoc z zakresu stomatologii estetycznej. Nasi specjaliści, wsłuchując się w potrzeby pacjenta dobierają najlepsze metody, tak aby efekt pracy był piękny i naturalny a same zabiegi minimalnie inwazyjne. 

W naszym Centrum Stomatologicznym Demed specjalistką w zakresie stomatologii estetycznej jest lek. dent. Karolina Durin. Gwarancją jakości tych zabiegów są przede wszystkim umiejętności Pani Doktor, która jest dyplomowanym stomatologiem. Dokładność i precyzja z pewnością zaprocentują późniejszymi efektami.

W Centrum Stomatologicznym Demed z zakresu stomatologii estetycznej oferujemy m.in. :

Bonding

Licówki kompozytowe

Masz pytania? Skontaktuj się z nami 

Promocja implant z koroną 3590 zł

Chcesz mieć piękny uśmiech? Z nami jest to możliwe! Posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie implantologii. Pracujemy na implantach sprawdzonych systemów. Przedstawiamy promocję na prostych zasadach. Wystarczy umówić się na konsultację z naszym specjalistą....

Rejestracja Online

Zarezerwuj online termin wizyty ! Bardzo prosty i wygodny sposób rejestracji online. Wystarczy telefon i chwila czasu. Od dziś Pacjenci mogą dokonać rezerwacji terminu wizyty za pomocą systemu rezerwacyjnego online do lek. dent. Karoliny Durin. Przypominamy, że Doktor...