Stomatologia estetyczna

Estetyczny wygląd zębów to bardzo ważny aspekt leczenia dla wielu pacjentów. Dbasz o to, aby Twój uśmiech był zdrowy, ale też piękny?

Niestety u niektórych osób pomimo regularnej pielęgnacji jamy ustnej estetyka uśmiechu jest niezadowalająca. Tu właśnie wkracza współczesna stomatologia estetyczna daje bardzo dużo możliwości zmiany uśmiechu.

Drobne ukruszenia,
Wyszczerbienia lub 
Przebarwienia zębów?
A może potrzebujesz poczuć się bardziej atrakcyjną osobą ?

Oferujemy fachową pomoc z zakresu stomatologii estetycznej. Nasi specjaliści, wsłuchując się w potrzeby pacjenta dobierają najlepsze metody, tak aby efekt pracy był piękny i naturalny a same zabiegi minimalnie inwazyjne. 

W naszym Centrum Stomatologicznym Demed specjalistką w zakresie stomatologii estetycznej jest lek. dent. Karolina Durin. Gwarancją jakości tych zabiegów są przede wszystkim umiejętności Pani Doktor, która jest dyplomowanym stomatologiem. Dokładność i precyzja z pewnością zaprocentują późniejszymi efektami.

W Centrum Stomatologicznym Demed z zakresu stomatologii estetycznej oferujemy m.in. :

Bonding

Licówki kompozytowe

Masz pytania? Skontaktuj się z nami 

Zalecenia poimplantacyjne

Miałeś ostatnio wszczepiany implant? Dowiedz się jakie są zalecenia poimplantacyjne : W dniu zabiegu: – stosuj zimne okłady, W ciągu kilku dni po zabiegu: – spożywaj chłodne i półpłynne pokarmy, W ciągu tygodnia/dwóch po zabiegu: – wstrzymaj się od gryzienia stroną,...

Dlaczego usuwa się zęby?

Zęby usuwa się z wielu przyczyn: - gdy próchnica dotrze w głąb zęba, - gdy zakażenie zniszczy dużą część zęba lub otaczającej go kości, - gdy w jamie ustnej nie mieszczą się wszystkie zęby. Procedura ekstrakcji zęba u wielu pacjentów wywołuje lęk przed odczuwaniem...

Call Now ButtonZadzwoń Demed Ochota