Ortodoncja

Ortodoncja w Demed Warszawa Ochota

Centrum Demed posiada szerokie usługi z zakresu ortodoncji. Nasi doświadczeni lekarze leczą wady zgryzu oraz korygują nieprawidłowości zębowe. Zajmują się nie tylko diagnozą i leczeniem, ale także profilaktyką.

Za przystępną cenę zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, by każdy pacjent zakończył leczenie w jak najkrótszym czasie z pięknym uśmiechem i to w przystępnej cenie.

Leczenie odbywa się przy użyciu różnych metod:

 1. aparat stały;
 2. aparat samoligaturujący;
 3. aparat estetyczny;
 4. aparat kryształowy;
 5. niewidoczny Clear Aligner;
 6. aparat ruchomy;
 7. aparat Lip Bumper;
 8. GMD;
 9. łuk Goshgariana;
 10. aparat pendulum;
 11. aparat Twin-Block;
 12. Rotator Expander;
 13. aparat typu Hyrax, Haasa.

Etapy leczenia:

   1. Wizyta konsultacyjna 

Pierwszym krokiem jest wykonanie zdjęć RTG- pantomograficznego oraz cefalometrycznego. Należy zabrać je ze sobą na wizytę w celu ustalenia dokładnej diagnozy.

2. Wyciski

Jeśli zęby nie mają żadnych ubytków próchnicowych, jest wybrana forma leczenia i pacjent jest zdecydowany na założenie aparatu wykonujemy modele diagnostyczne.

3. Plan leczenia

Lekarz po wybraniu wraz z pacjentem odpowiedniej metody leczenia opracowuje plan leczenia, w którym uwzględnia szacowany czas oraz przewidziane koszty.

4. Montaż aparatu

Trwa on około 1 godziny. Tuż po założeniu aparatu nalezy przestrzegać wszystkich zaleceń lekarza, by okres leczenia trwał jak najkrócej i przebiegał bez żadnych komplikacji.

5. Wizyty kontrolne

Należy regularnie stawiać się na wyznaczone przez prowadzącego ortodontę kontrole.

Zapisz się na wizytę konsultacyjną, podczas której lekarz opracuje indywidualny plan leczenia dostosowany do wady Twojego zgryzu. Nie pozwól, by wada się pogłębiała i zgłoś się do nas jak najszybciej. Czas działa na Twoją niekorzyść. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i ciesz się pięknym i zdrowym uśmiechem. Zapraszamy!

Promocja implant z koroną 3590 zł

Chcesz mieć piękny uśmiech? Z nami jest to możliwe! Posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie implantologii. Pracujemy na implantach sprawdzonych systemów. Przedstawiamy promocję na prostych zasadach. Wystarczy umówić się na konsultację z naszym specjalistą....

Rejestracja Online

Zarezerwuj online termin wizyty ! Bardzo prosty i wygodny sposób rejestracji online. Wystarczy telefon i chwila czasu. Od dziś Pacjenci mogą dokonać rezerwacji terminu wizyty za pomocą systemu rezerwacyjnego online do lek. dent. Karoliny Durin. Przypominamy, że Doktor...