Ortodonta Warszawa Ochota

Centrum Demed posiada szerokie usługi z zakresu ortodoncji. Nasi doświadczeni lekarze leczą wady zgryzu oraz korygują nieprawidłowości zębowe. Zajmują się nie tylko diagnozą i leczeniem, ale także profilaktyką.

Za przystępną cenę zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, by każdy pacjent zakończył leczenie w jak najkrótszym czasie z pięknym uśmiechem i to w przystępnej cenie.

Leczenie odbywa się przy użyciu różnych metod:

 1. aparat stały;
 2. aparat samoligaturujący;
 3. aparat estetyczny;
 4. aparat kryształowy;
 5. niewidoczny Clear Aligner;
 6. aparat ruchomy;
 7. aparat Lip Bumper;
 8. GMD;
 9. łuk Goshgariana;
 10. aparat pendulum;
 11. aparat Twin-Block;
 12. Rotator Expander;
 13. aparat typu Hyrax, Haasa.

Etapy leczenia:

   1. Wizyta konsultacyjna 

Pierwszym krokiem jest wykonanie zdjęć RTG- pantomograficznego oraz cefalometrycznego. Należy zabrać je ze sobą na wizytę w celu ustalenia dokładnej diagnozy.

2. Wyciski

Jeśli zęby nie mają żadnych ubytków próchnicowych, jest wybrana forma leczenia i pacjent jest zdecydowany na założenie aparatu wykonujemy modele diagnostyczne.

3. Plan leczenia

Lekarz po wybraniu wraz z pacjentem odpowiedniej metody leczenia opracowuje plan leczenia, w którym uwzględnia szacowany czas oraz przewidziane koszty.

4. Montaż aparatu

Trwa on około 1 godziny. Tuż po założeniu aparatu nalezy przestrzegać wszystkich zaleceń lekarza, by okres leczenia trwał jak najkrócej i przebiegał bez żadnych komplikacji.

5. Wizyty kontrolne

Należy regularnie stawiać się na wyznaczone przez prowadzącego ortodontę kontrole.

Rejestracja

Warszawa - Ochota

tel 22 417 68 03

kom 737 168 625

email: ochota@centrumdemed.pl

Promocja Implant Straumann z koroną 4990 zł

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym ekspertem pod numerem 22 494 31 33 lub emailem implanty@centrumdemed.pl Zatroszcz się o swój uśmiech i uzupełnij braki zębowe najlepszym systemem implantów na rynku! Dzięki promocji zaoszczędzisz nawet 1100 zł. Trudne warunki...