Implanty

Dlaczego implanty w Demed Ochota?

Jesteśmy liderem implantologii. Przeprowadzamy zabiegi wszczepienia implantów w aż sześciu placówkach. Dzięki nam tysiące Pacjentów odzyskało swój piękny i zdrowy uśmiech. W Demed zadbamy o każdy najmniejszy szczegół, dlatego bezpieczeństwo, sterylność oraz maksymalna skuteczność implantacji to standard. 

Skuteczność

Dzięki naszym staraniom na każdym kroku implantacji zapewniamy maksymalną skuteczność implantacji. 

Niskie ceny

Wykonujemy tysiące zabiegów implantacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować Państwu atrakcyjne promocje.

Doświadczeni specjaliści

Zabiegi wykonują wyłącznie specjaliści z zakresu chirurgii stomatologicznej z wieloletnim doświadczeniem implantologicznym.

Etapy implantacji

Etap 1.

Konsultacja implantologiczna

Następuje ona po ekstrakcji zęba. Nie zapomnij zabrać ze sobą zdjęcia pantmograficznego lub tomografii stomatologicznej.

Etap 2.

Wszczepienie implantu

Po zabiegu stosuj się do zaleceń lekarza.

Etap 3.

Śruba gojąca

Po ok. 3-6 miesiącach od wszczepienia implantu następuje założenie śruby gojącej. 

Etap 4.

Pobranie wycisków

Po dwóch tygodniach od założenia śruby gojącej pobieramy modele diagnostyczne.

Etap 5.

Odbudowa protetyczna

Następuje zacementowanie lub wkręcenie odbudowy protetycznej.

Zabieg implantacji wykonujemy w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym (pod narkozą). W leczeniu wykorzystujemy implanty z firmy Alpha Bio (Izrael), Bego (Niemcy) oraz Straumann (Szwajcaria). Jest możliwość pojedynczych uzupełnień, jak i całego łuku za pomocą mostów i protezy.

Implanty wszczepiane są w przypadku braków zębowych, najczęściej spowodowanych zaawansowaną próchnicą, lub na wskutek wypadków. Zabieg przeprowadzany jest przez chirurga stomatologicznego i trwa on około godziny w przypadku pojedynczego uzupełnienia. Implant jest tytanową „śrubką”, zastępującą korzeń utraconego zęba, na którym osadza się część protetyczną – koronę lub protezę. Całym procesem w Demed Ochota zajmuje się lek. spec. chirurgii twarzowo-szczękowej Piotr Momot. Implanty Warszawa Ochota? Tylko Demed!

Promocja implant z koroną 3590 zł

Chcesz mieć piękny uśmiech? Z nami jest to możliwe! Posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie implantologii. Pracujemy na implantach sprawdzonych systemów. Przedstawiamy promocję na prostych zasadach. Wystarczy umówić się na konsultację z naszym specjalistą....

Rejestracja Online

Zarezerwuj online termin wizyty ! Bardzo prosty i wygodny sposób rejestracji online. Wystarczy telefon i chwila czasu. Od dziś Pacjenci mogą dokonać rezerwacji terminu wizyty za pomocą systemu rezerwacyjnego online do lek. dent. Karoliny Durin. Przypominamy, że Doktor...